حضور استارتاپ سیویتاس در اولین دورهمی فعالان اپ و گیم استان اردبیل

دورهمی فعالان اپ و گیم در اردبیل

در عصر جدید اهمیت صنایع خلاق فرهنگی و تولید ناخالص ملی بر کسی پوشیده نیست، در این بین صنعت بازی سازی به سبب  فراگیری اش در همه سنین و قابلیت پیاده سازی بازی ها در انواع پلتفرم ها، سهم زیادی از صنایع خلاق را به خود اختصاص می دهد. بر اساس آمار سالانه که کافه بازار منتشر کرده است اردبیل در سال 1397 رتبه دوم را در تولید گیم در دست دارد از اینرو بسیار اهمیت دارد که فعالان این حوزه در سطح استان با هم آشنا شوند تا زمینه همکاری های گسترده تر فراهم شود و بدین ترتیب شاهد پیشرفت روزافزون این حوزه نه تنها در شهر بلکه توأمان در کشورمان باشیم.

اولین دورهمی فعالان اپ و گیم

در همین راستا اولین دورهمی فعالان اپ و گیم، برنامه نویسان و گرافیست ها با هدف آشنایی با یکدیگر توسط سازمان فضای مجازی سراج در مرکز اردبیل برگزار شد و موجبات ایده پردازی و شناخت پتانسیل یکدیگر در این حوزه را فراهم کرد. تیم سیویتاس نیز از منظر گیمیفیکیشن و بازی های محیطی در این دورهمی حضور بهم رسانید و با باقی همکارانِ این عرصه از کاربرد گیمیفیکیشن در مباحث فرهنگی، آموزشی و… به گفتگو نشست.

امید که این دورهمی ها نویدبخش روزهای روشن در صنعت بازی سازی و بازی آفرینی کشور باشد.

بازتاب خبری رویداد در خبرگزاری فارس.

اخبار

بازی محیطی

نگار سلیمانیمشاهده نوشته ها

نگار هستم، فاندر سیویتاس و فارغ التحصیل معماری و طراحی شهری. به پژوهش و نویسندگی خیلی علاقه دارم و سعی می کنم همیشه در حال یادگیری و نوآفرینی باشم.

2 دیدگاه

  • شما عالی هستیداز اوایل شب تا نزدیک های صبح توی سایت و آموزش هاتون بودم و خیلی کیف کردم.کتاب آزاد راه معماری رو هم خریدم……تشکر ویژه

    • سلام سحر عزیز
      خیلی ممنونیم از لطف و محبتت به ما. خوشحالیم سایت ما برات مفید بوده و انشالا که با خوندن کتاب آزادراه معماری، بتونی راه خودتو از این رشتۀ عالی ترسیم کنی. حتما نظرتو درباره ش در صفحه خود کتاب، بهمون بگو.
      موفق باشی عزیز جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code