هم صحبتی تیم سیویتاس و سفیر کشور اندونزی

تیم سیویتاس و سفیر کشور اندونزی

بعد از اولین گفتمانِ تیم سیویتاس با جناب آقای دکتر ستاری به عنوان یک فرد صاحب نظر در اکوسیستم استارتاپی کشور، چندی نگذشت که ایده و فعالیت های تیم سیویتاس برای بار دوم و اینبار در برابر یک فرد با وجهه و نگاه بین المللی و به زبان انگلیسی مورد توجه و بررسی قرار گرفت. تیم سیویتاس و سفیر کشور اندونزی، جناب آقای اکتاویان الیم­ الدین، که با هدف ایجاد ارتباط و همکاری علمی و تخصصی بین دو کشور، در پارک علم و فناوری استان اردبیل حضور یافته بودند و کنجکاو فعالیت های تیم ما شده بودند، به گفتگو پرداختند.

استارتاپ ما، پایه علمی و نوآورانه ی آن و البته جامع و فراگیر بودنش ویژگی هایی بود که بیش از بقیه مورد توجه جناب سفیر قرار گرفته بود به نحوی که ایشان از ما تعداد کاربرها و میزان بازخوردها را سوال می کردند و این در حالی بود که ما در ابتدای صحبت هایمان، از نوپا بودن سیویتاس و به تازگی آغاز به کار کردنش، گفته بودیم.

شاید اگر فقط یک سال دیرتر با ایشان هم صحبت می شدیم می توانستیم از تعداد بالای مشارکت ها و تعامل های شهری و نتایج شگرفمان گزارشی تهیه کرده و با تجاربمان ایشان را شگفتزده می کردیم و بعد با شهرهای این کشور که بزرگترین مجمع الجزایر در دنیاست همکاری می کردیم. هرچند موضوعی دور از دسترس نیست و سیویتاس از همان ابتدا با باور به اینکه محدودیت ها تنها در ذهن آدمی ست، جهانی فکر می کند.

 صبر همی باید…

 

اخبار

نگار سلیمانیمشاهده نوشته ها

نگار هستم، فاندر سیویتاس و فارغ التحصیل معماری و طراحی شهری. به پژوهش و نویسندگی خیلی علاقه دارم و سعی می کنم همیشه در حال یادگیری و نوآفرینی باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code