بازی محیطی و گیمیفیکیشن

مشاوره، آموزش و طراحیِ بازی های محیطی ARG

نشر دیجیتال و کسب و کار اینترنتی

طراحی لوگو، طراحی سایت، تولید محتوا و سئو، تدوین استراتژی محتوایی و تقویم محتوایی، نشر دیجیتال و مشاوره راه اندازی کسب و کار نوپا در حوزه معماری و طراحی شهری

بازی محیطی و گیمیفیکیشن

تیم سیویتاس در زمینه طراحی بازی محیطیِ تبلیغاتی – آموزشی تفریحی – تاریخی و یادمانی و همچنین مشاوره و آموزش طراحی بازی های محیطی حاضر به ارائه خدمات به افراد، شرکت ها، ارگان ها و اسکیپ روم ها می باشد.

طراحی لوگو

نشان یا علامت تجاری، تاثیر زیادی در معرفی برند و ماندگاری شما در ذهن مخاطبان دارد. لوگوی شما باید منطبق با شخصیت و فرهنگ کاری شما طراحی شود و مفهومی همراستا با فعالیت های شما داشته باشد. پس حدالامکان طراحی آن را به دست افرادی متخصص بسپارید.
[dt_carousel]
[/dt_carousel]

طراحی سایت

ضرورت راه اندازی بستری برای کسب و کارتان در دنیای اینترنت روز به روز نمایانتر می شود. امری که باعث می شود بدون وابستگی به مکان و زمان به مشتری هایی در سرتاسر جهان دسترسی داشته باشید. و در این بین راه اندازی وبسایت، یکی از پرکاربردترین ابزارها در دنیای دیجیتال مارکتینگ و برندینگ می باشد.

وبسایت شما، مغازه شما در دنیای مجازی است. همانطور که فضای داخل مغازه و بوتیک ها، تاثیر زیادی در جلب توجه شما، وارد شدن، اعتماد کردن و همچنین خرید شما دارد، وبسایت نیز به همین شکل است. ظاهر و نحوه کارکرد وبسایت، لحن شما در هر محتوای وبسایت و هر توضیحی که درباره محصول یا خدمت خود درج می کنید، سرعت لود شدن آن و… همه و همه مواردی هستند که باید در طراحی یک وبسایت خوب لحاظ شوند. پس هزینه موردنظر را که به مثابه سرمایه گذاری در کارتان است، در جای درستی صرف کنید.

مشاوره و تدوین استراتژی محتوایی - تقویم محتوایی - تولید محتوا و سئو

شما زمانی می توانید مشتری هدفتان را با خود، محصولات و خدماتتان آشنا کنید که قادر باشید آن ها را به وبسایتتان هدایت کنید. یکی از مناسبترین راهکارها برای هدایت مخاطب به وبسایت، تولید محتوا است اما چه محتوایی، در چه زمانی و در چه قالبی؟ می بینیم که تولید محتوا به تنهایی کافی نیست. بلکه شما باید بتوانید محتوای مناسب را در زمان و قالب مناسب و برای فرد مناسب منتشر و توزیع کنید. این کار نیازمند نوشتن استراتژی محتوایی می باشد.

همچنین برای اینکه بتوانید فعالیت خود را مدون کرده و نتایج آن را بررسی و تحلیل کنید نیازمند یک تقویم محتوایی هستید تا به کار شما نظم دهد. و بتوانید در بازه های زمانی مشخص عملکرد خود را بسنجید و در صورت نیاز تغییر جهت بدهید.

پس پیش از نوشتن استراتژی محتوایی، اقدام به نوشتنِ محتوا یا تنظیم تقویم محتوایی نکنید. چون اتلاف وقت است. اشتباه ما را در شروع کار تکرار نکنید و حداقل در این زمینه با متخصصین و افراد باتجربه مشورت کنید.

توجه: بهترین فرد برای تولید محتوا، صاحبِ کسب و کار است. پس تلاش کنید که خودتان تولید محتوای بهینه را بیاموزید. همچنین تا می توانید در تدوین استراتژی محتوایی دقت به خرج دهید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار نوپا در حوزه معماری و طراحی شهری

در این که باید نگاهی نو و دیجیتال، در کنار نگاه فنی و هنری، به معماری و طراحی شهری داشت شکی نیست. از اینرو تیم سیویتاس که متشکل از معماران و طراحان شهر می باشد و تجربه راه اندازی یک شرکت و استارتاپی موفق در این زمینه دارد، آماده ارائه مشاوره به فارغ التحصیلان این رشته ها برای ورود حوزه کسب و کارهای نو و استارتاپی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس:

09148397387

ایمیل

civitas.n.s@gmail.com